>Czy jakich dziedzin badań został zaprojektowany InViewR?

Na początku nie zastanawialiśmy się, autorstwa jakich probujemy się zająć, chcieliśmy tylko, aby dane 3D były dostępne i łatwe do analizy. Później później Później zaczęliśmy opracowywać przepływy pracy dla neuronaukowców, naukowcy z tych dziedzin naprawdę przekraczają granice i utwory informacji wartości w obrazie.

Obrazowanie chwilowej neuronalnej odpływowej i chwilowej, dlatego w tej chwili jest tylko jedno bardzo podatne VR. W rzeczywistości wirtualnej można spotkać się z chorobą, która w przypadku jeśli będzie wyglądały na niewyraźną plątaninę neuronów na 2D ekran.

W przypadku bardzo gęstego obrazu może być udostępnienie, aby być otwartym obróceniem obrazu w odpowiedni sposób, aby zobaczyć coś w przekroju, na ekranie z moją gorszą wersją może i trud być. Zamiast klikać i przesunąć płaszczyznę przesunięcia przesunięcia w przód, w rzeczywistości VR wystarczy przesunąć głową! Możesz oczywiście obracać zbiór danych, ale możesz też wybrać korekt za pomocą narzędzi, aby uzyskać doskonały widok.

Jakie są główne zmiany VR a wizualizacja wyników na ekranie komputera 2D?

Jeśli myślisz lub swoim fizycznym poradniku, powiedz, że jesteś w swoim lub biuro, istnieje pewien pokój, w jaki fizycznie zorganizujesz. Masz się nastawić na oswojenie, yes na oswojenie. W jakiś sposób mózg bardzo łatwo zapamiętuje, gdzie są narzędzia i materiały.

Oznacza to, że możesz organizować i funkcjonować w przestrzeni w naprawdę efektywny sposób. Jest to porównywalne ze znalezieniem portu VR. Masz przed under ten tekst, którego możesz dotknąć i wydajnie z nim pracować. Mogę wrócić z tego miejsca. Mogę przejść z tego miejsca. Bardzo, bardzo łatwo mogę narysować początek od A do B do C do D, ponieważ mój mózg postrzega ją jako rzeczywisty obiekt.

W jaki sposób pomaga technologia naukowcom problem z segmentacją?

Każdy chce robić pomiary ze swoich zdjęć. Robienie tego na dwuwymiarowym ekranie, na którym rysujesz samolot po płaszczyźnie, może być bardzo, bardzo dokładne, ale może też być czasochłonne i pracochłonne. W rzeczywistości VR znacznie więcej informacji o tym, gdzie błędy segmentacji, jest przekazywany do użytkownika od razu i może on efektywnie je znaleźć informacje.

Przez wiele godzin siedzisz zgarbiony nad wsparciem komputerowym, probując manipulacji. W wirtualnej rzeczywistości stoisz lub prosto w sposób naturalny, wyciągasz rêce w sposób, w jaki sposób porusza się w sposób naturalny. Wyeliminuj klawiaturą klawiatur i mysz, dzięki czemu jest zadanie mniej szkodliwe dla stawów i mięśni. Jeśli pracujesz szybko, może to być nawet dobry trening.

Opowiedz nam więcej lub korzystaniu z technologii. Czy działa z działaniem obrazowania 3D?

Tak! Wykonujemy obrazy z trójwymiarową lub trójwymiarową modalności w czasie i staramy się, aby ten proces był jak najłatwiejszy dla naszych użytkowników. Jeśli zajrzyj do naszego oprogramowania, możesz znaleźć listę różnych plików plików, które obsługujemy. Staramy się, aby było to tak proste, jak to tylko możliwe.

„Przedstawicielka jest po prostu po prostu ćwiczenie typu„ przeciągnij i upuść ”. Po prostu przeciągnij plik na pulpit, oprogramowanie zaimportuje go do zestawu VR i możesz zaczynać.

Zródło zdjęcia: arivis AG

Jaką rolę odegra wirtualna rzeczywistość w przyszłości?

Myślę, że będzie coraz częściej częściej widzieć badców korzystających z wirtualnej rzeczywistości. Myślę też, wraz z językiem technologii zaczniemy przechodzić do rozszerzonej, czyli AR. Square w znalezieniu wirtualnym zapali się, wsparcie słuchowe staną się przewodna i dostępne.

Sposób, w jaki używamy rąk w serii VR, prawdopodobnie również ulegnie poprawie. W tej chwili używamy kontrolerów z podatymi przyciskami, ale istnieje wiele obiecujących technologii, które pozwolą używać rąk. Uwzulędniają takie elementy, jak nie tylko wibracyjne sprzężenie zwrotne, ale także sprzężenie zwrotne ciśnienia i termiczne.chlorogenic Tylko wszystkie te acon wymiary, które można dodać do miejsca, w którym dane mogą sprawiać wrażenie prawdziwego obiektu.

Nigdy nie lubimy, czy pobyt w trwałym funkcjonowaniu w świecie VR. Opracowaliśmy nasze narzędzia VR w taki sposób, aby zadania, które tam wykonujesz, były bardzo wyspecjalizowane. Nigdy nie oczekujemy, e założysz zestaw słuchawkowy i będziesz siedzieć tam przez cały dzień i wypłatę swoją pracę. W tej chwili używamy VR do rozwiązywania problemów.

Wyczyść jest wiele zadań, które chcą byś chciał w sposób tradycyjny na komputerze. Jedną ze cechą naszej aplikacji VR jest to, pase pasuje ona do wszystkich innych naszych aplikacji. Mamy bardzo bogatą w aplikacji, tradycyjny pakiet do wizualizacji i analizy obrazu, który działa na laptopie lub stacjonarnym. Mamy też kilka wersji serweraowych.

Jeśli chcesz zaakbetować wiersze z odpowiedziami z odpowiedziami obrazowania, możesz zrobić również w tym przeglądzie. Ale wszystkie te narzędzia są połączone. Wszystko, co robisz w porodzie VR, można zobaczyć na komputerze i odwrotnie.

Gdzie czytelnicy mogą znaleźć więcej informacji?

Albo dr Christopherze Zugatesie

Dr Christopher Zugates od dwóch dekad pracuje nad zbieżnością nauki, pracy zespołowej i obrazowania wielowymiarowego. Jako inżynier aplikacji arivis AG pomaga najbardziej utalentowanym naukowcom na świecie w nowych narzędzi do obrazowania

Polityka sponsorowanych: News-Medical.net publikuje artykuły i powiązane treści, które mogą pochodzić ze źródeł, z których mamy ceny handlowe, pod warunkiem, że takie dodają wartoe takie dodajn newsamijjjn News wyrobami medycznymi i leczeniem.

„Http://www.news-medical.net/suppliers/Hudson-Robotics.aspx”,”200″,”OK”, „https://www.news-medical.net/suppliers/StressMarq-Biosciences-Inc .aspx ”,„ 200 ”,„ OK ”,„ https://www.news-medical.net/suppliers/Promega-Corporation.aspx”,”200″,”OK ”,„ https://www.news „-Medical.net/news/20200422/The-Latest-Electron-Paramagnetic-Resonance-(EPR) -Spectroscopy-Technology.aspx” Treść sponsorowana 22 kwietnia 2020 r. Informacje z branży Kalina Ranguelova Naukowiec ds. Zastosowań EPR Bruker BioSpin Corporation

Wiązniku 2019 roku Bruker ogłosił rozwój Magnettech EPR od Freiberg Instruments i nawiązanie z nimi powiązanej, uzupełniającej współpracy w zakresie dostaw EPR. W rezultacie, nowe stacjonarne EPR portfolio jest teraz reprezentowane przez trzy stacjonarne systemy EPR: microESR, Magnettech ESR5000 i EMXnano.

W tym wywiadzie Kalina Ranguelova, starszy specjalista ds. Zastosowań EPR w Bruker BioSpin, omawia najnowszego pobierania plików stacjonarnychspektrometrów EPS, Magnettech ESR5000.

Jakie są słowa specyfikacje techniczne Magnettech ESR5000?

Magnettech ESR5000 zaproponował zastosowanie klientów akademickich, jak i przemysłowe, to także dozymetrię alaniny. Poniżej znajdują się dane techniczne.

Działa na częstotliwości pasma X. Moc mikrofal można zmieniać od jednego mikrowata od Stu Miliwatów Czułość 5 x 1010 obrotów w militach lub 5 x 109 obrotów w Gaussach Czułość na stężenie 50 pikomoli Jednorodność pola wynosi ± 50 miligausów w obszarze probki, stabilność pola wynosi 10 miligausów na godzinę Maksymalna rozdzielczość przemiatania wynosi ponad 125 000 punktów, zakres magnetyczny wahał się od zera 6500 Gaussów. Częstotliwość modulacji od 10 kiloherców do stu kiloherców. Instrument ma bardzo kompactowe wymiary, waży 45 kilogramów i ma wymiary 397x 262×192 milimetry.

Jakie typy prbek mogą być używane z platformą?

Współpracuje z otwartymi gamą kapilar i probówek, które umożliwiają optymalne pomiary szerokiej klasy protbeck. Instrument jest dostarczany ze specjalnym uchwytem teflonowym na probki, który umożliwia prawidłowe ustawienie probówek kwarcowych. Jest też kwarcowa rura ochronna, zanieczyszczeniu rezonatora.

Objęśś czynna rezonatora Magnettech ESR5000 w kierunku pionowym wynosi 23 milimetry. Na tych 23 milimetrach intensywność EPR jest zgodna z rozkładem Gaussa. Oznacza to, intensywna intensywna intensywność miejscowych się w środku rezonatora. Sygnał następnie zanika i stały zanika wraz ze wzrostem odległości od centrum. Wygodnym sposobem na wyeliminowanie posiłków od soczewki probki i pozycjonowania jest przygotowanie probki dłuższych niż soczewka rezonatora. Jeśli nie jest to możliwe, użytkownik musi dostać się, sonda probka jest umieszczona absolutnie w środku rezonatora.

Komórki tkankowe są jedną z wielu prob, które Magnettech ESR5000 mogą analizować. Zródło zdjęcia: Shutterstock / MriMan

Jakie usługi oferusje usługi Magnettech ESR5000?

Z obsługi poza kapilarami i standardowymi probówkami kwarcowymi, Magnettech ESR5000 oferuje płaską kuwetę, komórkę tkankową, automatyczną goniometr i stojak do orientacji poziomej.

Jeśli o przesyłkę różnych protbeck, instrument jest wyposażony w dewar palcowy z ciekłym azotem. Do eksperymentów przy 77 kelwinach dostępna jest jednostka zmiennej temperatury ciekłego azotu, która pracuje w zakresie temperatury od 93 do 473 kelwinów, system światła UVV, regulator biotemperaturowy i automatyczki podajnik.

Płaskie komórki

Płaskie kuwety są używane do płynnych protbeck, które są w polarnych rozpuszczalnikach, takich jak woda, kwasy i alkohol. Idealny rozkład czas w rezonatorze do 2 do 2,5-krotnie intensywniejszego w porównaniu z kapilarami lub pojemność 50 mikrolitrów.

Kluczowym stacji podczas korzystania z płaskiej komórki jest orientacja płaskiej sekcji, pozycja pionowa i wielkość pola płaskiej komórki. Dlatego też warto mieć dostęp do rynków specjalnych dla użytkowników jako w celu uzyskania spójnego pozycjonowania protbki. Uchwyt pomaga również udać pękanie.

W opublikowanym opublikowaniu kilka lat feared przyjrzano się ektoinie, znanej jako skuteczna ochrona biocząsteczek przed nagrzewaniem. W tym Spektrometr Magnettech ESR5000 wykorzystaniaano do zademonstrowania zdolności ektoiny do ochrony DNA przed promieniowaniem UV ze wwoędu na jej właściwości zmiatania rodnikówł hydroksylowych, a widmo zarejestrowciąu? U kasy u kasy u paskasy instrument

Komórki tkankowe

Komórki tkankowe mogą dane do analizy skrawków skóry, wycinków kontroli, past i emulsji, a także tkanek roślinnych i folii przewodzących. Konfiguracja jest taka sama, jak w przypadku korzystania z płaskich ogniw. Na przykład wymagany jest również płaski uchwyt na kuwety.

Automatyczny goniometr

Automatyczny goniometr umożliwia badanie protbeck anizotropowych, takich jak monokryształy. Próbkę można obracać w zakresie od zera do 360 stopni z dokładnością do 0.1 stopnia, obrót jest w pełni automatycznym. Każdy pomiar nowego widma rozpoczyna się od wybrania Spektrometru z tą wydajnością.

Stojak poziomy

Od przenoszenia lepkich mediów i tkanek hostele stojak do orientacji poziomej, w którym Magnettech ESR5000 można obrócić o 90 stopni. W przypadku biznesu, temperatura musi być utrzymywana na poziomie 77 kelwinów, aby uzyskać widmo EPR. Na przykład wykrywanie reactywnych form wydobycia i tlenku azotu.

Dewar

Dewar na gospodarstwo gospodarczym 50 mililitrów ciekłego azotu, kompybilny z 3 i 4 millimetrową średnicą zewnętrzną. Lampy EPR, czas przechowywania do dwóch godzin, dzięki ultraszybkiej i stabilnej automatycznej regulacji częstotliwości, widmo nie ma żadnych skoków spowodowanych bąbelkami azotu.

Historia powiązana

W ostatnich badaniach Spektrometr Magnettech ESR5000 wyposażony w pałac dewarowy został użyty do wykrycia tlenku azotu w komórkach śródbłonka. Autorzy wykorzystali białko netrynę-1 jako stymulant z produkcji tlenku azotu. Z ilościowych danych EPR wynika bardzo jasno, mierząc amplitudey od szczytu do tworzenia kompleksu międzyapką spinową cząsteczką tlenku azotu, że istnieje korelacja mięnyzym wytwarzaniem NO st

Projekt eksperymentalny obejmował inkubację komórek z różnych stężeń białek netryny-1 i pułapki spinowej tlenku azotu. Dla delikatnym zebrania komórek, zostały one szybko zamrożone i załadowane do naczyń dewarowego do analizy EPR.

Zródło zdjęcia: Shutterstock / paulista

Zaktualizowana technologia EPR z Magnettech ESR 5000

Jak kontrolowana jest temperatura?

W przypadku wielu zastosowań jest szeroki zakres temperatur, aby zbadać wpływ temperatury na poziom lub na sam gatunek. Jednostka zmienna temperatura punanie ciekły lub gazowy azot do pobrania i ogrzewaniaprobki w zakresie od 93 do 472 kelwinów.

Kompaktowy cyfrowy system kontroli temperatury wykorzystuje azot do bezpiecznej i stabilnej regulacji temperatury. Łatwa i szybka supper zakupu w każdej pomocy pozwala na bezpieczną pracę i wysoki pomiar mocy.

JEDNOSTKA zmiennej temperatury Tabela zawiera montaż kontroli za pomocą oprogramowania, opcja opcjonalna gromadzenia Dane dostępne temperatury pomiaru, 25 litrowy Dewar przechowywania ciekłego azotu, zintegrowany wnęnyzęczemowan azotwanowy system kenowyzęceman azotwanowany system kzedi zatęoko OPWAR azotwanowany wnęnyzęmoway system.

W jaki sposób można opatrzyć badania napromieniowania za pomocą Magnettech ESR5000?

Promieniowanie UV może wygrać wolne rodników w wielu materiałach. Oferowany przez w systemie kontroli UV Magnettech ESR5000 zapewnia możliwość badań fotochemicznych produkcji rodnikowych lub fotofizycznej produkcji wzbudzonych reakcji paramagnetycznych.

Ma zintegrowane źródło światła. Na przykład uchwyt na promieniowanie do precyzyjnego pozycjonowania, bezpośrednia orientacja na oprogramowanie studyjne ESR w celu odniesienia. Jest odpowiedni do wyzwalania eksperymentów kinetycznych. Jest wyposażony w diodę LED lub moc mocy, intensywność światła można zmieniać od 100% 0% przy stałej długości fali 365 nanometrów.

Zewnętrzna jednostka napromieniania umożliwia nawadnianie w ciągłym spectrum. Zawiera rtęć, źródło światła ksenonowego z naświetlania probki od 200 watów oraz uchwyt z pozycjonowania. Działa ze zmianą studyjnym ESR i może również podlegać zmianom światła od 100% 0% w niejasnym UV od 240 z 400 nanometrów.

Zródło zdjęcia: ShutterstockKateryna Kon

Jakie funkcje automatyzacji Oferta Magnettech ESR5000?

Kontrolery biotemperatury mogą być używane do prbek biologicznych, takie jak komórki i karty, w celu poznania temperatury 37 Celsjusza. Maksymalna temperatura, jaką można osiągnąć wymaganie za pomocą kontrolera od 60 stopni Celsjusza, z możliwością na użycie go w niektórych zastosowaniach, w których wymagane jest podwyższenie temperatury i porowate.

Autosampler umożliwia automatyczne wprowadzanie probki od Spektrometru i wyświetla dobrą powtarzalność i produktywność pomiarów w porównanie z ręcznym odwracaniem. Maksymalna liczba protbek, które można załadować, to 26. Działa z różne rozmiarami probówek. Odpowiedź również możliwość mieszania komponentaciónw w rezonatorze w celu lotu i może być połączony z automatycznym goniometrem.

Oprogramowanie ESR Studio jest cen dla użytkownika i posiada interfejs użytkownika oparty na przepływie pracy

Czy jakich dziedzin badań został zaprojektowany InViewR?

Na początku nie zastanawialiśmy się, autorstwa jakich probujemy się zająć, chcieliśmy tylko, aby dane 3D były dostępne i łatwe do analizy. Później później Później zaczęliśmy opracowywać przepływy pracy dla neuronaukowców, naukowcy z tych dziedzin naprawdę przekraczają granice i utwory informacji wartości w obrazie.

Obrazowanie chwilowej neuronalnej odpływowej i chwilowej, dlatego w tej chwili jest tylko jedno bardzo podatne VR. W rzeczywistości wirtualnej można spotkać się z chorobą, która w przypadku jeśli będzie wyglądały na niewyraźną plątaninę neuronów na 2D ekran.

W przypadku bardzo gęstego obrazu może być udostępnienie, aby być otwartym obróceniem obrazu w odpowiedni sposób, aby zobaczyć coś w przekroju, na ekranie z moją gorszą wersją może i trud być. Zamiast klikać i przesunąć płaszczyznę przesunięcia przesunięcia w przód, w rzeczywistości VR wystarczy przesunąć głową! Możesz oczywiście obracać zbiór danych, ale możesz też wybrać korekt za pomocą narzędzi, aby uzyskać doskonały widok.

Jakie są główne zmiany VR a wizualizacja wyników na ekranie komputera 2D?

Jeśli myślisz lub swoim fizycznym poradniku, powiedz, że jesteś w swoim lub biuro, istnieje pewien pokój, w jaki fizycznie zorganizujesz. Masz się nastawić na oswojenie, yes na oswojenie. W jakiś sposób mózg bardzo łatwo zapamiętuje, gdzie są narzędzia i materiały.

Oznacza to, że możesz organizować i funkcjonować w przestrzeni w naprawdę efektywny sposób. Jest to porównywalne ze znalezieniem portu VR. Masz przed under ten tekst, którego możesz dotknąć i wydajnie z nim pracować. Mogę wrócić z tego miejsca. Mogę przejść z tego miejsca. Bardzo, bardzo łatwo mogę narysować początek od A do B do C do D, ponieważ mój mózg postrzega ją jako rzeczywisty obiekt.

W jaki sposób pomaga technologia naukowcom problem z segmentacją?

Każdy chce robić pomiary ze swoich zdjęć. Robienie tego na dwuwymiarowym ekranie, na którym rysujesz samolot po płaszczyźnie, może być bardzo, bardzo dokładne, ale może też być czasochłonne i pracochłonne. W rzeczywistości VR znacznie więcej informacji o tym, gdzie błędy segmentacji, jest przekazywany do użytkownika od razu i może on efektywnie je znaleźć informacje.

Przez wiele godzin siedzisz zgarbiony nad wsparciem komputerowym, probując manipulacji. W wirtualnej rzeczywistości stoisz lub prosto w sposób naturalny, wyciągasz rêce w sposób, w jaki sposób porusza się w sposób naturalny. Wyeliminuj klawiaturą klawiatur i mysz, dzięki czemu jest zadanie mniej szkodliwe dla stawów i mięśni. Jeśli pracujesz szybko, może to być nawet dobry trening.

Opowiedz nam więcej lub korzystaniu z technologii. Czy działa z działaniem obrazowania 3D?

Tak! Wykonujemy obrazy z trójwymiarową lub trójwymiarową modalności w czasie i staramy się, aby ten proces był jak najłatwiejszy dla naszych użytkowników. Jeśli zajrzyj do naszego oprogramowania, możesz znaleźć listę różnych plików plików, które obsługujemy. Staramy się, aby było to tak proste, jak to tylko możliwe.

„Przedstawicielka jest po prostu po prostu ćwiczenie typu„ przeciągnij i upuść ”. Po prostu przeciągnij plik na pulpit, oprogramowanie zaimportuje go do zestawu VR i możesz zaczynać.

Zródło zdjęcia: arivis AG

Jaką rolę odegra wirtualna rzeczywistość w przyszłości?

Myślę, że będzie coraz częściej częściej widzieć badców korzystających z wirtualnej rzeczywistości. Myślę też, wraz z językiem technologii zaczniemy przechodzić do rozszerzonej, czyli AR. Square w znalezieniu wirtualnym zapali się, wsparcie słuchowe staną się przewodna i dostępne.

Sposób, w jaki używamy rąk w serii VR, prawdopodobnie również ulegnie poprawie. W tej chwili używamy kontrolerów z podatymi przyciskami, ale istnieje wiele obiecujących technologii, które pozwolą używać rąk. Uwzulędniają takie elementy, jak nie tylko wibracyjne sprzężenie zwrotne, ale także sprzężenie zwrotne ciśnienia i termiczne.chlorogenic Tylko wszystkie te acon wymiary, które można dodać do miejsca, w którym dane mogą sprawiać wrażenie prawdziwego obiektu.

Nigdy nie lubimy, czy pobyt w trwałym funkcjonowaniu w świecie VR. Opracowaliśmy nasze narzędzia VR w taki sposób, aby zadania, które tam wykonujesz, były bardzo wyspecjalizowane. Nigdy nie oczekujemy, e założysz zestaw słuchawkowy i będziesz siedzieć tam przez cały dzień i wypłatę swoją pracę. W tej chwili używamy VR do rozwiązywania problemów.

Wyczyść jest wiele zadań, które chcą byś chciał w sposób tradycyjny na komputerze. Jedną ze cechą naszej aplikacji VR jest to, pase pasuje ona do wszystkich innych naszych aplikacji. Mamy bardzo bogatą w aplikacji, tradycyjny pakiet do wizualizacji i analizy obrazu, który działa na laptopie lub stacjonarnym. Mamy też kilka wersji serweraowych.

Jeśli chcesz zaakbetować wiersze z odpowiedziami z odpowiedziami obrazowania, możesz zrobić również w tym przeglądzie. Ale wszystkie te narzędzia są połączone. Wszystko, co robisz w porodzie VR, można zobaczyć na komputerze i odwrotnie.

Gdzie czytelnicy mogą znaleźć więcej informacji?

Albo dr Christopherze Zugatesie

Dr Christopher Zugates od dwóch dekad pracuje nad zbieżnością nauki, pracy zespołowej i obrazowania wielowymiarowego. Jako inżynier aplikacji arivis AG pomaga najbardziej utalentowanym naukowcom na świecie w nowych narzędzi do obrazowania

Polityka sponsorowanych: News-Medical.net publikuje artykuły i powiązane treści, które mogą pochodzić ze źródeł, z których mamy ceny handlowe, pod warunkiem, że takie dodają wartoe takie dodajn newsamijjjn News wyrobami medycznymi i leczeniem.

„Http://www.news-medical.net/suppliers/Hudson-Robotics.aspx”,”200″,”OK”, „https://www.news-medical.net/suppliers/StressMarq-Biosciences-Inc .aspx ”,„ 200 ”,„ OK ”,„ https://www.news-medical.net/suppliers/Promega-Corporation.aspx”,”200″,”OK ”,„ https://www.news „-Medical.net/news/20200422/The-Latest-Electron-Paramagnetic-Resonance-(EPR) -Spectroscopy-Technology.aspx” Treść sponsorowana 22 kwietnia 2020 r. Informacje z branży Kalina Ranguelova Naukowiec ds. Zastosowań EPR Bruker BioSpin Corporation

Wiązniku 2019 roku Bruker ogłosił rozwój Magnettech EPR od Freiberg Instruments i nawiązanie z nimi powiązanej, uzupełniającej współpracy w zakresie dostaw EPR. W rezultacie, nowe stacjonarne EPR portfolio jest teraz reprezentowane przez trzy stacjonarne systemy EPR: microESR, Magnettech ESR5000 i EMXnano.

W tym wywiadzie Kalina Ranguelova, starszy specjalista ds. Zastosowań EPR w Bruker BioSpin, omawia najnowszego pobierania plików stacjonarnychspektrometrów EPS, Magnettech ESR5000.

Jakie są słowa specyfikacje techniczne Magnettech ESR5000?

Magnettech ESR5000 zaproponował zastosowanie klientów akademickich, jak i przemysłowe, to także dozymetrię alaniny. Poniżej znajdują się dane techniczne.

Działa na częstotliwości pasma X. Moc mikrofal można zmieniać od jednego mikrowata od Stu Miliwatów Czułość 5 x 1010 obrotów w militach lub 5 x 109 obrotów w Gaussach Czułość na stężenie 50 pikomoli Jednorodność pola wynosi ± 50 miligausów w obszarze probki, stabilność pola wynosi 10 miligausów na godzinę Maksymalna rozdzielczość przemiatania wynosi ponad 125 000 punktów, zakres magnetyczny wahał się od zera 6500 Gaussów. Częstotliwość modulacji od 10 kiloherców do stu kiloherców. Instrument ma bardzo kompactowe wymiary, waży 45 kilogramów i ma wymiary 397x 262×192 milimetry.

Jakie typy prbek mogą być używane z platformą?

Współpracuje z otwartymi gamą kapilar i probówek, które umożliwiają optymalne pomiary szerokiej klasy protbeck. Instrument jest dostarczany ze specjalnym uchwytem teflonowym na probki, który umożliwia prawidłowe ustawienie probówek kwarcowych. Jest też kwarcowa rura ochronna, zanieczyszczeniu rezonatora.

Objęśś czynna rezonatora Magnettech ESR5000 w kierunku pionowym wynosi 23 milimetry. Na tych 23 milimetrach intensywność EPR jest zgodna z rozkładem Gaussa. Oznacza to, intensywna intensywna intensywność miejscowych się w środku rezonatora. Sygnał następnie zanika i stały zanika wraz ze wzrostem odległości od centrum. Wygodnym sposobem na wyeliminowanie posiłków od soczewki probki i pozycjonowania jest przygotowanie probki dłuższych niż soczewka rezonatora. Jeśli nie jest to możliwe, użytkownik musi dostać się, sonda probka jest umieszczona absolutnie w środku rezonatora.

Komórki tkankowe są jedną z wielu prob, które Magnettech ESR5000 mogą analizować. Zródło zdjęcia: Shutterstock / MriMan

Jakie usługi oferusje usługi Magnettech ESR5000?

Z obsługi poza kapilarami i standardowymi probówkami kwarcowymi, Magnettech ESR5000 oferuje płaską kuwetę, komórkę tkankową, automatyczną goniometr i stojak do orientacji poziomej.

Jeśli o przesyłkę różnych protbeck, instrument jest wyposażony w dewar palcowy z ciekłym azotem. Do eksperymentów przy 77 kelwinach dostępna jest jednostka zmiennej temperatury ciekłego azotu, która pracuje w zakresie temperatury od 93 do 473 kelwinów, system światła UVV, regulator biotemperaturowy i automatyczki podajnik.

Płaskie komórki

Płaskie kuwety są używane do płynnych protbeck, które są w polarnych rozpuszczalnikach, takich jak woda, kwasy i alkohol. Idealny rozkład czas w rezonatorze do 2 do 2,5-krotnie intensywniejszego w porównaniu z kapilarami lub pojemność 50 mikrolitrów.

Kluczowym stacji podczas korzystania z płaskiej komórki jest orientacja płaskiej sekcji, pozycja pionowa i wielkość pola płaskiej komórki. Dlatego też warto mieć dostęp do rynków specjalnych dla użytkowników jako w celu uzyskania spójnego pozycjonowania protbki. Uchwyt pomaga również udać pękanie.

W opublikowanym opublikowaniu kilka lat feared przyjrzano się ektoinie, znanej jako skuteczna ochrona biocząsteczek przed nagrzewaniem. W tym Spektrometr Magnettech ESR5000 wykorzystaniaano do zademonstrowania zdolności ektoiny do ochrony DNA przed promieniowaniem UV ze wwoędu na jej właściwości zmiatania rodnikówł hydroksylowych, a widmo zarejestrowciąu? U kasy u kasy u paskasy instrument

Komórki tkankowe

Komórki tkankowe mogą dane do analizy skrawków skóry, wycinków kontroli, past i emulsji, a także tkanek roślinnych i folii przewodzących. Konfiguracja jest taka sama, jak w przypadku korzystania z płaskich ogniw. Na przykład wymagany jest również płaski uchwyt na kuwety.

Automatyczny goniometr

Automatyczny goniometr umożliwia badanie protbeck anizotropowych, takich jak monokryształy. Próbkę można obracać w zakresie od zera do 360 stopni z dokładnością do 0.1 stopnia, obrót jest w pełni automatycznym. Każdy pomiar nowego widma rozpoczyna się od wybrania Spektrometru z tą wydajnością.

Stojak poziomy

Od przenoszenia lepkich mediów i tkanek hostele stojak do orientacji poziomej, w którym Magnettech ESR5000 można obrócić o 90 stopni. W przypadku biznesu, temperatura musi być utrzymywana na poziomie 77 kelwinów, aby uzyskać widmo EPR. Na przykład wykrywanie reactywnych form wydobycia i tlenku azotu.

Dewar

Dewar na gospodarstwo gospodarczym 50 mililitrów ciekłego azotu, kompybilny z 3 i 4 millimetrową średnicą zewnętrzną. Lampy EPR, czas przechowywania do dwóch godzin, dzięki ultraszybkiej i stabilnej automatycznej regulacji częstotliwości, widmo nie ma żadnych skoków spowodowanych bąbelkami azotu.

Historia powiązana

W ostatnich badaniach Spektrometr Magnettech ESR5000 wyposażony w pałac dewarowy został użyty do wykrycia tlenku azotu w komórkach śródbłonka. Autorzy wykorzystali białko netrynę-1 jako stymulant z produkcji tlenku azotu. Z ilościowych danych EPR wynika bardzo jasno, mierząc amplitudey od szczytu do tworzenia kompleksu międzyapką spinową cząsteczką tlenku azotu, że istnieje korelacja mięnyzym wytwarzaniem NO st

Projekt eksperymentalny obejmował inkubację komórek z różnych stężeń białek netryny-1 i pułapki spinowej tlenku azotu. Dla delikatnym zebrania komórek, zostały one szybko zamrożone i załadowane do naczyń dewarowego do analizy EPR.

Zródło zdjęcia: Shutterstock / paulista

Zaktualizowana technologia EPR z Magnettech ESR 5000

Jak kontrolowana jest temperatura?

W przypadku wielu zastosowań jest szeroki zakres temperatur, aby zbadać wpływ temperatury na poziom lub na sam gatunek. Jednostka zmienna temperatura punanie ciekły lub gazowy azot do pobrania i ogrzewaniaprobki w zakresie od 93 do 472 kelwinów.

Kompaktowy cyfrowy system kontroli temperatury wykorzystuje azot do bezpiecznej i stabilnej regulacji temperatury. Łatwa i szybka supper zakupu w każdej pomocy pozwala na bezpieczną pracę i wysoki pomiar mocy.

JEDNOSTKA zmiennej temperatury Tabela zawiera montaż kontroli za pomocą oprogramowania, opcja opcjonalna gromadzenia Dane dostępne temperatury pomiaru, 25 litrowy Dewar przechowywania ciekłego azotu, zintegrowany wnęnyzęczemowan azotwanowy system kenowyzęceman azotwanowany system kzedi zatęoko OPWAR azotwanowany wnęnyzęmoway system.

W jaki sposób można opatrzyć badania napromieniowania za pomocą Magnettech ESR5000?

Promieniowanie UV może wygrać wolne rodników w wielu materiałach. Oferowany przez w systemie kontroli UV Magnettech ESR5000 zapewnia możliwość badań fotochemicznych produkcji rodnikowych lub fotofizycznej produkcji wzbudzonych reakcji paramagnetycznych.

Ma zintegrowane źródło światła. Na przykład uchwyt na promieniowanie do precyzyjnego pozycjonowania, bezpośrednia orientacja na oprogramowanie studyjne ESR w celu odniesienia. Jest odpowiedni do wyzwalania eksperymentów kinetycznych. Jest wyposażony w diodę LED lub moc mocy, intensywność światła można zmieniać od 100% 0% przy stałej długości fali 365 nanometrów.

Zewnętrzna jednostka napromieniania umożliwia nawadnianie w ciągłym spectrum. Zawiera rtęć, źródło światła ksenonowego z naświetlania probki od 200 watów oraz uchwyt z pozycjonowania. Działa ze zmianą studyjnym ESR i może również podlegać zmianom światła od 100% 0% w niejasnym UV od 240 z 400 nanometrów.

Zródło zdjęcia: ShutterstockKateryna Kon

Jakie funkcje automatyzacji Oferta Magnettech ESR5000?

Kontrolery biotemperatury mogą być używane do prbek biologicznych, takie jak komórki i karty, w celu poznania temperatury 37 Celsjusza. Maksymalna temperatura, jaką można osiągnąć wymaganie za pomocą kontrolera od 60 stopni Celsjusza, z możliwością na użycie go w niektórych zastosowaniach, w których wymagane jest podwyższenie temperatury i porowate.

Autosampler umożliwia automatyczne wprowadzanie probki od Spektrometru i wyświetla dobrą powtarzalność i produktywność pomiarów w porównanie z ręcznym odwracaniem. Maksymalna liczba protbek, które można załadować, to 26. Działa z różne rozmiarami probówek. Odpowiedź również możliwość mieszania komponentaciónw w rezonatorze w celu lotu i może być połączony z automatycznym goniometrem.

Oprogramowanie ESR Studio jest cen dla użytkownika i posiada interfejs użytkownika oparty na przepływie pracy.